OLIMPIA serwis obiadowy 12/45

  • szt.
  • 5 484,00 zł

Szczegóły produktu:

Porcelana śląska Olimpia - elegancja na stole

Urzeka niezależnie od czasów, czaruje designem bez różnicy na długość geograficzną. Także w Polsce nie brakuje zwolenników doceniających nieśmiertelną elegancję, jaką oferuje porcelana. W naszych katalogach znajduje się m.in. kolekcja śląska Olimpia, która stanie się ozdobą stołu. Projektanci zabawili się kolorami. Postawili na intensywne oraz kontrastujące ze sobą barwy. Pomimo tego zastawa zaskakuje wizualną lekkością i pozostaje “smaczna” dla postronnego widza. Jedzenie z takich talerzy oraz półmisków pozwoli cieszyć się aromatem dań jeszcze bardziej, niż miało to miejsce do tej pory. 

Złoto-kobaltowa precyzja wykonania

W oferowanych produktach próżno szukać niedoskonałości. Każdy element dekoracji dokładnie sprawdzono, a jeszcze wcześniej wykonano z zegarmistrzowską precyzją. Projektanci zdecydowali się na znany duet kolorystyczny. Mariaż kobaltowej i 24 karatowej złotej barwy jak zawsze wypadł bardzo efektownie. Namalowane naprzemiennie okręgi mają w sobie coś hipnotyzującego, podobnie zresztą jak ranty naczyń, gdzie znalazło się miejsce na przyjemny dla oka wzorek. Środek półmisków i talerzy pozostał biały. Pomaga to podkreślić wizualne atuty potraw. Na uznanie zasługuje jakość wykonania zastawy. Producent sięgnął po porcelanę o najlepszym standardzie. W efekcie nawet po wielu latach użytkowania zestaw będzie wyglądał jak nowy, z powodzeniem spełniając swoją funkcję podczas przyjęć oraz rodzinnych zjazdów.

Co znajduje się w zestawie?

Pojedynczy zestaw będzie idealny na mniejsze przyjęcie, ponieważ w komplecie znajduje się aż 45 elementów. Porcelana śląska Olimpia składa się m.in. z 12 sztuk talerzy płytkich, głębokich i deserowych, a to dopiero początek bogatego wyposażenia. Poza tym w paczce znajdziesz różnego rozmiaru półmiski. Najmniejsze owalne lub okrągłe liczą ok. 30 cm, największe aż 35 cm, co pozwoli zaserwować sporą ilość jedzenia. W zastawie znalazło się też miejsce dla designerskiej salaterki czy też sosjerki. Efektownym dodatkiem będzie poza tym duet stworzony z solniczki i pieprzniczki. Oczywiście w tak eleganckim zestawie nie mogło zabraknąć pojemnej wazy o pojemności 3 litrów, co pozwala komfortowo zaserwować zupę. Porcelana śląska Olimpia wprowadzi powiew luksusu do Twojej kuchni.


Skład zestawu:

Talerz płytki 27 cm: 12 sztuk

Talerz głęboki 22,5 cm: 12 sztuk

Talerz deserowy21,5 cm: 12 sztuk

Półmisek owalny 35 cm / 26,5 cm cm: 1 sztuka

Półmisek owalny 29,5 cm /22,5 cm:  1 sztuka

Półmisek okrągły 30,5 cm: 1 sztuka

Rawierka 24,5 cm / 16 cm : 1 sztuka

Salaterka 23,5 cm: 1 sztuka

Sosjerka 550 ml : 1 sztuka

Solniczka wysokość 10 cm : 1 sztuka

Pieprzniczka wysokość 10 cm : 1 sztuka

Waza3 litry : 1 sztuka

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: nie

Nadaje się do mikrofalówki: nie

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 45 sztuki