SKARBNIK dzwonek

  • szt.
  • 34,00 zł
  • Niedostępny
Szczegóły produktu:

Skarbnik dzwonek

Ciekawym elementem wystroju jadalni lub stołu w kuchni będzie dzwonek z motywem Skarbnika z renomowanej manufaktury Bogucice. To niewielka, porcelanowa ozdoba, które okaże się oryginalną dekoracją nie tylko podczas rodzinnych obiadów. Na produkcie znalazło się miejsce na niewielki nadruk Skarbnika, czyli strażnika śląskich kopalni. Wielokolorowa grafika cieszy oko. Stanowi także nietuzinkowy element folklorystyczny. Dzwonek Nostalgia będzie dobrym pomysłem, aby wzbogacić aranżację we własnym domu lub idealnym upominkiem dla znajomego. 

Kim jest Skarbnik?

Legenda Skarbnika należy do historii przekazywanych na Śląsku od pokoleń. Według podań jest strażnikiem kopalń. Opisuje się go jako ducha, którego atrybutami są kilof oraz latarnia. Manufaktura Bogucice nawiązuje w luźny sposób do tych wierzeń, oferując dzwonek Skarbnik. W ten sposób firma, która na rynku działa od kilkudziesięciu lat, wpisuje się w promocję śląskich opowieści, promując rodzimą kulturę. Produkt zalicza się zresztą do szerszej kolekcji produktów, na którą składają się: filiżanki ze spodkiem, kubki czy też oryginalne stojaki na wizytówki. Dzięki temu opiekuńczy duch Skarbnika może towarzyszyć Ci na co dzień, pozostając przy okazji nietuzinkową ozdobą. Docenią ją młodsi oraz starsi domownicy.

Porcelanowa dekoracja na lata 

Skarbnik dzwonek na kilka pozytywnych słów zasługuje w kwestii wykonania. Manufaktura Bogucice wyprodukowała go z najwyższej jakości porcelany. Odpowiednia temperatura wypalania oraz zastosowanie farb o wysokim standardzie pozwoliło stworzyć akcesorium o znacznej wytrzymałości na uszkodzenia. Poza tym dzwonek ma spore właściwości funkcjonalne. Można myć go w zmywarce, bez obaw o odbarwienie się grafiki, czy też utratę oryginalnego koloru. Atutem gadżetu pozostaje cena. Produkt zamówisz w atrakcyjnej cenie, korzystając z opcji szybkiej dostawy. Na czas podróży dokładnie zabezpieczamy porcelanę, aby dotarła do celu w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu i bezpiecznego sfinalizowania transakcji.

Skład zestawu:

Dzwonek: 1 sztuka
Wysokość : 8,5 cm 

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 1 sztuki