MAPA ZDRAPKA travel map lagoon world po polsku

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 115,00 zł brutto
 • szt.
 • 92,00 zł 115,00 zł
 • Niedostępny
Szczegóły produktu:

Travel Map™ Lagoon World PL  jest bardzo kolorową, zdrapywaną mapą świata stworzoną specjalnie dla polskich podróżników. To pierwsza zdrapywana mapa świata 1DEA.ME stworzona w JĘZYKU POLSKIM. Mapa została pokryta specjalną złotą powłoką do zdrapywania. Możesz z łatwością zaznaczyć państwa które odwiedziłeś i wakacyjne szaleństwa które zrealizowałeś. Po prostu usuń złotą warstwę do zdrapywania i odkryj miejsca w których już byłeś tworząc kolorowy zapis historii swoich podróży. Travel Map™ Lagoon World PL jest limitowanym produktem i kierowana jest do osób które poszukują kolorowego i pięknego dodatku do pomysłowego wnętrza.

 • Rozmiar mapy: 80 x 60 cm;
 • Rozmiar opakowania: 64 x 7 cm
 • Wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego (250g/m2)

 

NIESAMOWITY WYGLĄD

Travel Map™ Lagoon World PL to unikatowa i bardzo kolorowa, osobista mapa dla każdego Polaka – miłośnika wakacyjnych podróży. Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem zaznaczania miejsc w których byłeś i pielęgnowania pięknych wspomnień z wakacji. Rezultatem będzie piękna i kolorowa historia twoich podróży która ozdobi nowoczesne wnętrze.

Mapa do zdrapywania Travel Map™ Lagoon World PL z łatwością przebija każdy pomysł na prezent jaki miałeś dotychczas. Będzie świetnym upominkiem, dla młodych, dynamicznych osób, którzy traktują życie jak wspaniałą podróż.

Odkryj również 15 najpiękniejszych plaż Świata, które każdy podróżnik powinien odwiedzić podczas wakacji.

Travel Map™ Lagoon World PL pięknie prezentuje się w nowoczesnych, kolorowych i odważnych wnętrzach. Jest wspaniałym pomysłem na prezent dla przebojowych i otwartych wielbicieli wakacyjnych wojaży.

 

SUPER OPAKOWANIE

 

Każda mapa Travel Map™ Lagoon World zapakowana jest w kolorową tubę, która chroni ją przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentu. Proste.

Zarówno tuba jak i sama mapa oraz instrukcja zostały opracowane w JĘZYKU POLSKIM.

Na tubie jest ukryte są dodatkowe ciekawe informacje o podróżach, opakowanie ma charakter informacyjny i motywacyjny.