W. KANDINSKY kubek 400 ml, Transverse line /1923r.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carmani
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 56,00 zł

Szczegóły produktu:

W. Kandinsky kubek 400 ml Transverse line 1923 r.

Producent porcelany z motywem najbardziej znanych dzieł artystów Carmani stworzył przepiękną kolekcję malarską dostępną w ofercie naszego sklepu internetowego. Wśród naczyń z motywem artystycznym można znaleźć interesującą pozycję nie tylko dla siebie, ale również na prezent dla bliskich osób. Jedną z nietuzinkowych propozycji będzie W. Kandinsky kubek 400 ml Transverse line 1923 r., który z całą pewnością ucieszy entuzjastów malarstwa abstrakcyjnego. Kubek Transverse line 1923 r. będzie nie tylko idealnym elementem serwisu herbacianego, ale również kulturalnym sposobem na rozpoczęcie dnia z małą czarną czy też innym, ulubionym naparem. Kubek nadaje się do mycia w zmywarce – porcelana i nadruk są wytrzymałe, odporne na pękanie i ścieranie. Warto jednak pamiętać, żeby nie używać tych naczyń w kuchence mikrofalowej, gdyż ozdobione zostały złotą farbą zawierającą drobinki metalu.

Kubek Transverse line 1923 r. W. Kandinsky – prezent dla miłośników malarstwa

Za jednych z pionierów abstrakcji w malarstwie uważany jest malarz, grafik i teoretyk sztuki rosyjskiego pochodzenia - Wassily Kandinsky. Początkowo stosował tzw. akwarelę abstrakcyjną, jednak od 1920 roku przechodził przez fazę architekturalną, zaś u schyłku swojej twórczości wszedł w fazę paryską będącą połączeniem poprzednich dwóch technik. Był awangardowym malarzem żyjącym w XX wieku, który stosował w swoich dziełach abstrakcję, będąc przekonanym, że przedmioty szkodzą jego malarstwu. Dla miłośnika malarstwa, a w szczególności abstrakcji, trafionym prezentem będzie kubek 400 ml Transverse line 1923 r. z motywem obrazu namalowanego przez W. Kandinsky'ego. Sprawi, że poranna kawa czy herbata już nigdy nie będą takie same. 
Porcelanowy kubek marki Carmani z reprodukcją obrazu Wassily Kandinsky. Kubek w eleganckim opakowaniu idealnie nadaje się na prezent.

 

Kubek: 1 sztuka

Pojemność: 400 ml

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: nie

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.