A. MODIGLIANI filiżanka espresso ze spodkiem, KOBIETA W KAPELUSZU 80 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carmani
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 36,00 zł

Szczegóły produktu:

A. Modigliani filiżanka espresso 80 ml ze spodkiem - Kobieta w kapeluszu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki asortyment wysokiej jakości porcelanowych naczyń renomowanych polskich producentów, o zróżnicowanej kolorystyce i ciekawych motywach. Z całą pewnością nie można przejść obojętnie obok kolekcji malarskiej, która zachwyci niejednego miłośnika sztuki. To właśnie w niej można znaleźć bardzo unikatowy zestaw filiżanki espresso 80 ml ze spodkiem z Kobietą w kapeluszu A. Modigliani, która nie tylko spodoba się osobom lubiącym prace tego artysty, ale również sama w sobie będzie stanowiła piękny, wyszukany wzór. Producentem jest firma Carmani, która w swoim asortymencie posiada bardzo rozbudowaną kolekcję kubków i filiżanek ze spodkami z najbardziej rozpoznawalnymi dziełami malarzy z różnych przedziałów czasowych. Filiżanka ze spodkiem nadaje się do mycia w zmywarce, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości – wzór się nie zmywa, zaś sama filiżanka nie pęka podczas takiego sposobu czyszczenia.

Filiżanka ze spodkiem A. Modigliani – prezent dla miłośników malarstwa

Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu dla miłośników malarstwa, ciekawą propozycją może okazać się filiżanka espresso 80 ml ze spodkiem z Kobietą w kapeluszu A. Modigliani. Jest to jeden z portretów autorstwa włoskiego malarza, rysownika i rzeźbiarza Amadeo Modiglianiego urodzonego w XX wieku, który znany jest przede wszystkim dzięki swoim aktom i portretom. Artysta posługiwał się w swoich pracach dość ciekawą symboliką, bowiem w części portretów malował postacie z pustymi oczami – ponieważ nie poznał duszy modela. W ten sposób można było łatwo rozpoznać, kiedy malarz znał portretowaną osobę, a kiedy był to ktoś mu obcy. Dlatego też ten kubek może w szczególności przypaść do gustu miłośnikom jego prac, ale nie tylko – to bardzo niecodzienny i awangardowy wzór.
Oryginalny zestaw filiżanek ze spodeczkiem dla fanów prawdziwego espresso oraz twórczości Amadeo Midigliani. Każdego dnia znajdź chwilę na łyk aromatycznej kawy, a poczujesz powiew sztuki w swoim domu. Każdy dzień można zacząć od porannej przyjemności picia z unikatowych filiżanek. Z pewnością poczujemy powiew kultury i sztuki w naszej kuchni.

 

Filiżanka: 1 sztuka

Pojemność: 80 ml

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.