A. MODIGLIANI filiżanka espresso ze spodkiem, LUNIA CZECHOWSKA 80 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carmani
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 36,00 zł

Szczegóły produktu:

A. Modigliani filiżanka espresso 80 ml ze spodkiem Lunia Czechowska

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości polskiej porcelany stołowej od renomowanych producentów, takich jak Porcelana Bogucice czy Carmani. W szczególności warto zwrócić uwagę na kolekcję malarską zachwycającą ponadczasowymi motywami słynnych artystów z różnych epok. Można znaleźć w niej niecodzienne zestawy do herbaty czy też kawy, jak chociażby filiżankę espresso 80 ml ze spodkiem z Lunią Czechowską A. Modiglianiego. Małe, wyszukane naczynie do mocnej, włoskiej kawy espresso z pewnością umili poranek czy popijanie ulubionego napoju w trakcie dnia niejednemu miłośnikowi sztuki i małej czarnej. Dużą zaletą tego zestawu jest to, że nadaje się on do mycia w zmywarce, co znacznie podnosi komfort jej użytkowania i utrzymania w czystości. Porcelana, z jakiej została wykonana, jest wytrzymała, zaś nadruk nie ulega blaknięciu czy wycieraniu podczas mycia. Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu sprawdzi się również jako prezent.

Filiżanka espresso ze spodkiem – prezent dla miłośników Modiglianiego

Poszukując unikatowego prezentu dla miłośników malarstwa i dobrej kawy, warto sięgnąć po filiżankę espresso 80 ml ze spodkiem A. Modigliani Lunia Czechowska. Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych obrazów autorstwa włoskiego malarza, rysownika i rzeźbiarza urodzonego w XX wieku, który zyskał sławę głównie dzięki aktom i portretom. Warto również wspomnieć niecodzienną ciekawostkę. Modigliani w swoich dziełach posługiwał się symboliką. Kiedy malował portrety, część swoich modeli przedstawiał jako postaci pozbawione oczu. Wierzył, że oczy są zwierciadłem duszy, a nie wszystkich miał okazję dobrze poznać przed sportretowaniem, dlatego też nie mógł dobrze oddać natury ich duszy. Dzięki temu można łatwo rozpoznać, kiedy malował osoby bliskie sercu, a kiedy te, których nie znał. Filiżanka z awangardowym wzorem, jakim jest obraz Lunia Czechowska autorstwa Amadeo Modiglianiego, z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom jego twórczości, ale również osobom z zamiłowaniem do sztuki.
Oryginalny zestaw filiżanek ze spodeczkiem dla fanów prawdziwego espresso oraz twórczości Amadeo Midigliani. Każdego dnia znajdź chwilę na łyk aromatycznej kawy, a poczujesz powiew sztuki w swoim domu. Każdy dzień można zacząć od porannej przyjemności picia z unikatowych filiżanek. Z pewnością poczujemy powiew kultury i sztuki w naszej kuchni.

 

Filiżanki: 1 sztuka

Pojemność: 80 ml

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.