A. MODIGLIANI filiżanka ze spodkiem, LEOPOLD ZBOROWSKI 250 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carmani
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

  • szt.
  • 49,00 zł
  • Niedostępny
Szczegóły produktu:

Leopold Zborowski - 250 ml

Małe dzieło sztuki - taki opis nie jest przesadą, jeśli spojrzeć na oryginalną filiżankę o pojemności 250 ml, z której spogląda Leopold Zborowski. Ten znany polski marszand oraz poeta został sportretowany przez Amedeo Modiglianiego ponad 100 lat temu. Dziś popularny obraz może zawisnąć nie tylko na ścianie w Twoim domu, ale także w wyjątkowy sposób przyozdobić kuchenne szafki. Espresso lub niewielka kawa pita w porcelanowym naczyniu z pewnością będzie smakowała jeszcze lepiej! Zamów filiżankę w zestawie z równie ciekawą oraz bogato zdobioną podstawką.

Każdy milimetr grafiki wykonano bardzo precyzyjnie

Filiżanka Leopold 250 to produkt bardzo precyzyjnie zaprojektowany oraz wyprodukowany z troską o najmniejsze szczegóły. Nasycenie barwami, głębia kolorów i wierne oddanie wyglądu oryginalnego obrazu pozostaje na wysokim poziomie. Portret został umieszczony wokół całej filiżanki, a więc niezależnie od sposobu jej ustawienia można cieszyć oko kunsztem Amedeo Modiglianiego. Zresztą powiew kultury czuć nie tylko w związku z designem naczynia. Artystycznym majstersztykiem jest również spodek, gustownie ozdobiony tym samym motywem. Przy okazji pełni on praktyczną funkcję. Zgrabnie stabilizuje filiżankę, pozwalając maksymalnie cieszyć się czasem spędzonym z ulubionym napojem lub rozmową z zaproszonymi gośćmi. Zapewnij sobie “kulturalny” komfort.

Powiew sztuki o nowoczesnych funkcjonalnościach

W cenie bardzo przystępnej jak na tak wysoką jakość otrzymasz produkt o najwyższych standardach. Filiżankę Leopold 250 wykonano z najlepszych materiałów o dokładnie przetestowanym standardzie. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania szklanka zachowa oryginalny design. Producent zadbał też o funkcjonalną stronę zastawy. Bez obaw można myć ją w zmywarce, nie ryzykując wyblaknięciem kolorów lub wybarwieniem się grafiki. Za stworzenie filiżanki Leopold 250 odpowiada firma CARMANI. To producent o bogatej historii. Markę założyła rodzina Preston, której projekty od samego początku kojarzono z elegancją oraz wytrzymałością. Pomimo upływu dziesiątek lat jakość produktów CARMANI pozostaje na tym samym imponującym poziomie. Dziś ta efektowna filiżanka z podstawką może być Twoja.

Oryginalny zestaw filiżanek ze spodeczkiem dla fanów prawdziwego espresso oraz twórczości Amadeo Midigliani. Każdego dnia znajdź chwilę na łyk aromatycznej kawy, a poczujesz powiew sztuki w swoim domu. Każdy dzień można zacząć od porannej przyjemności picia z unikatowych filiżanek. Z pewnością poczujemy powiew kultury i sztuki w naszej kuchni.

 

Filiżanki: 1 sztuka

Pojemność: 250 ml

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.