AGAWA GOLD serwis obiadowy 6 osobowy/ 25 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Porcelana Bogucice
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 757,60 zł brutto
  • szt.
  • 757,60 zł 947,00 zł
Szczegóły produktu:

AGAWA GOLD serwis obiadowy 6-osobowy/25 sztuk

Porcelana przez setki lat pozostawała na modowym topie i chociaż porcelanowe produkty potrafią być bogato zdobione, to nawet zastawa o surowym designie zachwyca nieskażoną elegancją. Doskonałym przykładem na siłę prostych koncepcji stylistycznych jest 6-osobowy serwis obiadowy AGAWA GOLD, który składa się z 25 sztuk naczyń. Na pierwszy plan przebija się tu nieskazitelna biel produktów, wzbogacana na bokach srebrnymi akcentami. To delikatne przełamanie kolorystyczne wzmacnia luksusowy wymiar zestawu oraz jego klasyczny styl. 

Wybierz porcelanę ze względu na jej cenne właściwości

Gładka struktura porcelany jest bardzo przyjemna w dotyku. Materiał cechuje się dobrymi parametrami w zakresie przewodnictwa. Niska przewodność ciepła sprzyja utrzymaniu bazowej temperatury potraw, co ma znaczenie chociażby w przypadku serwowania gorącej zupy. Komfortowe pozostaje też użytkowanie, ponieważ 6-osobowy serwis obiadowy AGAWA GOLD trudno odbarwić. Ryzyko trwałego zabrudzenia struktury, którejkolwiek z 25 sztuk zestawu, jest minimalna. Po posiłku łatwo zresztą wyczyścić naczynia. Zastawa będzie idealnym prezentem dla bliskich osób. To prosty sposób, aby sprawić komuś niespodziankę, z której będzie cieszył się przez wiele lat. Dbamy o bezpieczne zapakowanie serwisu oraz jego szybkie dostarczenie.

Serwis składa się z najbardziej praktycznych naczyń

Serwis obiadowy AGAWA GOLD polecamy dla 6. osób. W jego skład wchodzą m.in. talerze płytkie (średnica 27 cm), głębokie (średnica 24 cm) i deserowe (20,5 cm). Dania zaserwujesz za to na sporych półmiskach, mierzących do przeszło 36 cm. W zestawie znajdziesz elegancką sosjerkę, pieprzniczkę oraz solniczkę. Sałatki i owoce podasz na przyjemnej dla oka salaterce. Co ważne, naczynia przystosowano do wykorzystania w zmywarce, ale nie powinno się ich wkładać do kuchenki mikrofalowej. Pamiętając o tej prostej zasadzie, nawet po wielu latach będzie można cieszyć się z wyraźnych kolorów i nienaruszonej struktury talerzy. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszym pozostałym propozycjom porcelanowych serwisów obiadowych.


Skład zestawu:

Talerz płytki: 6 sztuk

Średnica: 27 cm 

Talerz głęboki: 6 sztuk

Średnica: 24 cm 

Talerz deserowy: 6 sztuk

Średnica: 19,5 cm 

Półmisek owalny: 1 sztuka

Średnica: 36,5 cm / 26 cm 

Rawierka: 1 sztuka

Średnica: 27 cm / 20 cm

Waza: 1 sztuka 

Pojemność: 2,5 litra

Sosjerka: 1 sztuka

Pojemność: 300 ml 

Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 23 cm 

Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 16 cm 

Półmisek okrągły: 1 sztuka

Średnica: 30,5 cm 

 

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: nie

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 25 sztuk

 

Producent: