BERGEN FOG SALATERKA 24 cm - Alumina Bogucice

  • szt.
  • 65,45 zł 77,00 zł
Szczegóły produktu:

BERGEN FOG salaterka 24 cm - Alumina Bogucice

Nowoczesne, a przede wszystkim modne wnętrza będą idealnym miejscem dla BERGEN FOG. To salaterka o średnicy 24 cm z serii Alumina od manufaktury Bogucice. Mówimy tu o wskroś unikatowym produkcie, bo choć miseczki w tej kolekcji mają jeden styl, mogą różnić się nieco odcieniem oraz wzorem. W poszczególnych akcesoriach odmienny potrafi być również efekt szkliwa. Wszystko to sprawia, że zamawiasz oryginalną ozdobę. Świetnie udekoruje stół w jadalni lub kuchni. Poza tym to bardzo praktyczna pomoc, jeśli chcesz w elegancki sposób zaserwować sałatkę.

Seria Alumina urzeka ponadczasowym designem

Kolekcja Alumina łamie niektóre schematy, z którymi kojarzymy porcelanę. Produkty manufaktury Bogucice nie tyle naśladują, co kreują trendy i salaterka 24 cm BERGEN FOG tylko potwierdza ten fakt. W pozornie klasycznej konstrukcji znalazło się miejsce na dekoracje nowoczesne oraz “świeże” w swoim wydaniu. Jednocześnie projektantom udało się zachować klasyczny sznyt, z jakim kojarzy się porcelanowe wyroby. Tym samym stworzono elegancką ozdobę, ale na miarę XXI wieku. Można nie tylko czyścić ją w zmywarce, ale także wsadzić do kuchenki mikrofalowej, nie obawiając się, że powierzchnia salaterki lub jej wzornictwo zostanie uszkodzone. Najlepszym potwierdzeniem świetnej jakości jest logo producenta, czyli marki Porcelana Bogucice. 

Salaterka przydatna w każdym domu

Salaterka 24 cm BERGEN FOG została wypalona w wysokiej temperaturze, co zapewnia produktowi zwartą strukturę, a przy okazji likwiduje jego porowatość oraz nasiąkliwość. Poza tym seria Alumina od manufaktury Bogucice cechuje się ręcznymi zdobieniami. Wykorzystuje się do tego farby oraz kalkę ceramiczną. Salaterka przyda się w każdym domu, ponieważ ma bardzo ergonomiczny kształt. Pozwoli wygodnie zaserwować jedzenie, bez ryzyka odbarwienia się materiału. Będzie dobrze prezentować się chociażby w industrialnych wnętrzach. Poza tym produkt ma optymalną wielkość. Sprawdzi się zarówno przy mniejszej uroczystości, jak i podczas większego rodzinnego zjazdu. Nieużywane akcesorium wystarczy schować w szafce, gdzie poczeka do kolejnej okazji. 
Salaterka: 1 sztuka

Rozmiar: 24 cm

Porcelana: Alumina, dek. 1109

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.

Wszystkie artykuły z kolekcji Alumina są niepowtarzalne i każda ze sztuk może się różnić od siebie odcieniem oraz wzorem. Naturalnymi również są białe przebarwienia i wgłębienia w szkliwie (nakłucia). W procesie wypału w około 1400 stopni następuje wtórna reakcja chemiczna, która wytwarza pęcherzyki na powierzchni szkliwa. Dopuszczalne są również lekkie zarysowania na szkliwie.

 

 

 

 

Cechy użytkowe porcelany:

 

 Odporność na mycie w zmywarkach automatycznych oraz na działanie fal elektro-magnetycznych w kuchenkach mikrofalowych.

 

 

 Wysoka temperatura wypału surowców i szkliwa zapewnia zwartą strukturę produktu i likwiduje jego porowatość i nasiąkliwość.

 

 

 Kolekcja  to estetyka, elegancja i harmonia w tworzeniu nowych produktów i kreowaniu nowych kolekcji zdobień, opartych na    reaktywnych szkliwach, ręcznym zdobieniu farbami ceramicznymi oraz kalką ceramiczną.

 

Kolekcja najwyższej jakości kolorowej porcelany, którą wyróżnia doskonały design. Całość wykańczania jest ręcznie malowanym metalicznym szkliwem.

Doskonale pasuje do industrialnych, nowoczesnych wnętrz. Polecana przez dizajnerów.

 

 

Producent: