COTTAGE CREAM SALATERKA ORGANIC 16 cm - Alumina Bogucice

  • szt.
  • 48,00 zł
  • Niedostępny

Szczegóły produktu:

Cottage Cream Organic salaterka 16 cm – Alumina Bogucice

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie kolekcje z wysokiej jakości, polskiej porcelany, jak chociażby Cottage Cream Organic z serii Alumina. Jest produkowana przez polską manufakturę porcelany Bogucice z ponad 80-letnią tradycją, która jest znana w wielu zakątkach świata dzięki wysokiej jakości produktom. Jednym z niezbędnych elementów tej kolekcji zastawy stołowej będą salaterki Cottage Cream Organic o średnicy 16 cm, które idealnie sprawdzą się do serwowania przystawek zimnych oraz gorących na różne okazje – od świąt bożonarodzeniowych i wielkanocnych, przez jubileusze, urodziny, imieniny, a także inne uroczystości. Dzięki możliwości podgrzewania w mikrofali nie tylko będą przepiękną ozdobą stołu, ale również niezwykle praktyczną i wygodną w użytkowaniu. Warto również zaznaczyć, że salaterki mogą być myte w zmywarkach bez obaw o uszkodzenie ich powierzchni czy zdobienia, co jest wyjątkowym udogodnieniem również podczas większych uroczystości. Salaterki Cottage Cream 16 cm Bogucice sprawdzą się nie tylko od święta, ale również na co dzień, czyniąc każdy posiłek bardziej wystawnym.

Salaterki Cottage Cream 16 cm – wystawna porcelana w nowoczesnej odsłonie

Poszukując praktycznej salaterki o nowoczesnym, a jednocześnie uniwersalnym designie i kolorze, warto sięgnąć po salaterkę Cottage Cream 16 cm z kolekcji Alumina od śląskiego producenta porcelany – manufaktury Bogucice. Posiada ona ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest wygodna w użytkowaniu. Dużą zaletą naczyń porcelanowych tego producenta jest ręcznie wykonane zdobienie, dzięki czemu każdy element zastawy z osobna będzie unikatowy i niepowtarzalny. Ze względu na uniwersalne i minimalistyczne zdobienia, salaterki Cottage Cream Organic sprawdzą się we wnętrzach modern classic, nowoczesnych, skandynawskich, śródziemnomorskich, art deco oraz wielu innych, będąc nie tylko pięknym akcentem w kuchni, jadalni i salonie, ale również użytecznym naczyniem do serwowania dań ciepłych i zimnych oraz przystawek.
Salaterka organic: 1 sztuka

Średnica: 16 cm

Porcelana: Alumina, dek. 0988

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.

Wszystkie artykuły z kolekcji Alumina są niepowtarzalne i każda ze sztuk może się różnić od siebie odcieniem oraz wzorem.

 

 

 

Cechy użytkowe porcelany:

 

 Odporność na mycie w zmywarkach automatycznych oraz na działanie fal elektro-magnetycznych w kuchenkach mikrofalowych.

 

 

 Wysoka temperatura wypału surowców i szkliwa zapewnia zwartą strukturę produktu i likwiduje jego porowatość i nasiąkliwość.

 

 

 Kolekcja  to estetyka, elegancja i harmonia w tworzeniu nowych produktów i kreowaniu nowych kolekcji zdobień, opartych na    reaktywnych szkliwach, ręcznym zdobieniu farbami ceramicznymi oraz kalką ceramiczną.

 

Kolekcja najwyższej jakości kolorowej porcelany, którą wyróżnia doskonały design. Całość wykańczania jest ręcznie malowanym metalicznym szkliwem.

Doskonale pasuje do industrialnych, nowoczesnych wnętrz. Polecana przez dizajnerów.

Można mieszać kolory!

Producent: