NOCNICA kubek m201 450 ml porcelana kostna

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)

  • szt.
  • 42,00 zł
  • Niedostępny
Szczegóły produktu:

Porcelana kostna Bogucice

Jeśli porcelana kostna posiada znak marki Bogucice, masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt na wskroś wyjątkowy. Mówimy tu bowiem nie tylko o cenionej firmie, ale także produkcie wyjątkowym w swoich właściwościach. Wygląd kubka oraz struktura materiału zachwyci największych krytyków porcelanowych elementów. Szybko stanie się Twoim ulubionym przyjacielem podczas długich, chłodnych wieczorów lub w trakcie towarzyskich spotkań. Porcelana kostna od manufaktury Bogucice będzie idealnym prezentem dla siebie lub bliskiej osoby. To czysta elegancja w nowoczesnej odsłonie.

Zalety porcelany kostnej

Porcelanę kostną uznaje się za jeden z najszlachetniejszych rodzajów porcelany. Cechuje się wyjątkowym składem i to w dużej mierze jemu zawdzięcza swoje interesujące właściwości. Tworzywo przede wszystkim charakteryzuje się dużą przejrzystością. Jego biel pozostaje “czysta”, co nadaje kubkowi efektu nienachalnej elegancji. Klasyczny sznyt pozostaje doskonale wyczuwalny, ale nie przytłacza widza. Przeciwwagę stanowi nowoczesne wzornictwo. Projektanci kubka wyraźnie bawią się konwencją i wychodzi im to nad wyraz sprawnie. Poza tym porcelana kostna Bogucice może pochwalić się solidnością konstrukcji. Jej stosunkowo cienka struktura potrafi wytrzymać wiele trudnych prób. Nie sposób przejść obojętnie obok tak funkcjonalnego produktu o atrakcyjnym wyglądzie.

Nadaje się do zmywarki i kuchenki mikrofalowej

Kubek, podobnie jak wszystkie porcelanowe produkty, jest wygodny w codziennej eksploatacji. Jego czyszczenie nie stanowi problemu. Można to robić ręcznie lub wybrać zmywarkę. W obydwu przypadkach dobrze sprawdzą się podstawowe akcesoria chemiczne, jakie ma się najczęściej w domu. Nie ma również przeciwwskazań, aby porcelana kostna została użyta w kuchence mikrofalowej. Manufaktura Bogucice zadbała, żeby w trakcie podgrzewania tworzywo oraz naniesiony na nie nadruk pozostał w nienaruszonym stanie. Kubek Nocnica ma pojemność 450 ml. Nadaje się zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów, sprawdzi się przez cały rok. Nie zwlekaj i zamów! Dbamy o odpowiednie zapakowanie produktu i szybką wysyłkę. Gwarantujemy bezpieczne sfinalizowanie zakupu.


Skład zestawu:

Kubek:  1 sztuka
Pojemność: 450 ml
Wysokość: 12 cm
Średnica: 8,5 cm

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 1 sztuki