RUSTIC GRAY KUBEK 400 ml - Alumina Bogucice

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Porcelana Bogucice
  • Dostępność: Jest Jest  (6 szt.)

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 16,94 zł brutto
  • szt.
  • 17,60 zł 22,00 zł
Szczegóły produktu:

Rustic Gray to wysokiej jakości naczynia porcelanowe z kolekcji alumina. Wykańczane ręcznie malowanym reaktywnym szkliwem, które dodaje niepowtarzalności poszczególnym elementom. Dodatkowo naczynia pokrywane są szkliwem w kolorze szarości oraz niezliczoną ilością drobnych kropek delikatnego brązu. Największym atutem kolekcji jest to, że można ją bez żadnych obaw używać w zmywarce i mikrofalówce.

 

Kubek: 1 sztuka

Pojemność: 400 ml

Wysokość: 9 cm

Średnica: 10 cm

Porcelana: Alumina, dek. 1157

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.

 

Wszystkie artykuły z kolekcji Alumina są niepowtarzalne i każda ze sztuk może się różnić od siebie odcieniem oraz wzorem. Naturalnymi również są białe przebarwienia i wgłębienia w szkliwie (nakłucia). W procesie wypału w około 1400 stopni następuje wtórna reakcja chemiczna, która wytwarza pęcherzyki na powierzchni szkliwa. Dopuszczalne są również lekkie zarysowania na szkliwie.

 

 

 

 

Cechy użytkowe porcelany:

 

 Odporność na mycie w zmywarkach automatycznych oraz na działanie fal elektro-magnetycznych w kuchenkach mikrofalowych.

 

 

 Wysoka temperatura wypału surowców i szkliwa zapewnia zwartą strukturę produktu i likwiduje jego porowatość i nasiąkliwość.

 

 

 Kolekcja  to estetyka, elegancja i harmonia w tworzeniu nowych produktów i kreowaniu nowych kolekcji zdobień, opartych na    reaktywnych szkliwach, ręcznym zdobieniu farbami ceramicznymi oraz kalką ceramiczną.

 

 

Producent: