ANTONIO PLATIN filiżanka Jumbo ze spodkiem 400 ml.

  • szt.
  • 52,00 zł

Szczegóły produktu:

Porcelana śląska Bogucice - Antonio

Antonio jest popularną serią produktów z manufaktury Bogucice. To najwyższej jakości porcelana śląska o klasycznym sznycie. Możesz zdecydować się na cały zestaw naczyń lub np. ograniczyć się do pojemnej filiżanki (400 ml) ze spodkiem, którą bez problemu umyjesz w zmywarce. Zastawa będzie prezentować się bardzo elegancko na stole w jadalni czy też kuchni. Kawa lub herbata podana w ten sposób jeszcze bardziej przypadnie do gustu domownikom oraz zaproszonym gościom. Warto zafundować sobie i bliskim nieco luksusu!

Cztery powody, dla których warto kupić porcelanę Bogucice

Przede wszystkim mówimy tu o produktach o najwyższej jakości wykonania. Manufaktura Bogucice, tworząc kolekcję Antonio, sięgnęła po sprawdzone materiały, dzięki czemu porcelana śląska cechuje się sporą wytrzymałością. Dużą odporność na ścieranie lub odbarwienia wykazują też kolorowe zdobienia naczyń. Drugim powodem jest niska przewodność cieplna produktów, dzięki czemu np. filiżanka z herbatą dłużej zachowa optymalną temperaturę. Po trzecie, porcelana pozostaje wygodna w codziennym użytkowaniu, jej mycie nie nastręcza problemu. Wystarczy posiadać podstawowe detergenty. Na końcu warto wspomnieć o atrakcyjnym stosunku jakości produktów do ich ceny. W bardzo przystępnych kosztach kupisz naczynia o standardzie, który docenią nawet najwięksi fani porcelany. 

Seria Antonio podkreśla wizualne atuty porcelany

Porcelana śląska marki Bogucice przyjmuje różne formy. Potrafi być bardzo bogato zdobiona, ale nie zobaczymy tego w serii Antonio. W tym przypadku designerzy postawili na klasyczną prostotę porcelanowych wyrobów. W produktach króluje delikatnie przełamana biel, a przez to także podkreślona przez srebrne obwódki umieszczone zarówno na filiżankach, jak i spodkach. Optycznie “zamykają” one konstrukcję naczyń, pozwalając jednocześnie cieszyć się elegancką budową akcesoriów. Modele z linii Antonio wpasują się w różne style wykończenia wnętrz. Będą bohaterem aranżacji: klasycznych, nowoczesnych, eklektycznych oraz skandynawskich. W naszym sklepie dbamy o dużą wygodę zakupów oraz możliwość ich bezpiecznej finalizacji. Szybko dostarczamy zamówienie.


Skład zestawu:

Filiżanka: 1 sztuka

Pojemność: 400 ml

Wysokość:8,5 cm

Średnica: 11,5 cm

Spodek: 1 sztuka

Średnica: 18,5 cm

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: nie

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 2 sztuki