CONTE serwis obiadowy 6 osobowy/ 25 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Porcelana Bogucice
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 097,60 zł brutto
  • szt.
  • 1 097,60 zł 1 372,00 zł
Szczegóły produktu:

CONTE serwis obiadowy 6-osobowy/25 sztuk

Porcelana przez setki lat pozostawała na modowym topie i chociaż porcelanowe produkty potrafią być bogato zdobione, to nawet zastawa o surowym designie zachwyca nieskażoną elegancją. Doskonałym przykładem na siłę prostych koncepcji stylistycznych jest 6-osobowy serwis obiadowy CONTE, który składa się z 25 sztuk naczyń. Na pierwszy plan przebija się tu nieskazitelna biel produktów, wzbogacana na bokach srebrnymi i złotymi akcentami. To delikatne przełamanie kolorystyczne wzmacnia luksusowy wymiar zestawu oraz jego klasyczny styl. 

Wybierz porcelanę ze względu na jej cenne właściwości

Gładka struktura porcelany jest bardzo przyjemna w dotyku. Materiał cechuje się dobrymi parametrami w zakresie przewodnictwa. Niska przewodność ciepła sprzyja utrzymaniu bazowej temperatury potraw, co ma znaczenie chociażby w przypadku serwowania gorącej zupy. Komfortowe pozostaje też użytkowanie, ponieważ 6-osobowy serwis obiadowy CONTE trudno odbarwić. Ryzyko trwałego zabrudzenia struktury, którejkolwiek z 25 sztuk zestawu, jest minimalna. Po posiłku łatwo zresztą wyczyścić naczynia. Zastawa będzie idealnym prezentem dla bliskich osób. To prosty sposób, aby sprawić komuś niespodziankę, z której będzie cieszył się przez wiele lat. Dbamy o bezpieczne zapakowanie serwisu oraz jego szybkie dostarczenie.

Serwis składa się z najbardziej praktycznych naczyń

Serwis obiadowy CONTE polecamy dla 6. osób. W jego skład wchodzą m.in. talerze płytkie (średnica 27 cm), głębokie (średnica 24 cm) i deserowe (20,5 cm). Dania zaserwujesz za to na sporych półmiskach, mierzących do przeszło 36 cm. W zestawie znajdziesz elegancką sosjerkę, pieprzniczkę oraz solniczkę. Sałatki i owoce podasz na przyjemnej dla oka salaterce. Co ważne, naczynia przystosowano do wykorzystania w zmywarce, ale nie powinno się ich wkładać do kuchenki mikrofalowej. Pamiętając o tej prostej zasadzie, nawet po wielu latach będzie można cieszyć się z wyraźnych kolorów i nienaruszonej struktury talerzy. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszym pozostałym propozycjom porcelanowych serwisów obiadowych.


Skład zestawu:

Talerz płytki: 6 sztuk

Średnica: 28 cm 

Talerz głęboki: 6 sztuk

Średnica: 23,5 cm 

Talerz deserowy: 6 sztuk

Średnica: 20,5 cm 

Półmisek owalny: 1 sztuka

Średnica: 38 cm / 26,5 cm 

Rawierka: 1 sztuka

Średnica: 26,5 cm / 19,5 cm

Waza: 1 sztuka 

Pojemność: 3 litry

Sosjerka: 1 sztuka

Pojemność: 300 ml 

Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 25 cm 

Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 16,5 cm 

Półmisek okrągły: 1 sztuka

Średnica: 30,5 cm 

 

 

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: nie

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 25 sztuk

 

Producent: