JESIEŃ serwis obiadowy 12 osobowy/ 44 sztuki

  • szt.
  • 1 960,00 zł
Szczegóły produktu:

Skład zestawu:

Talerz płytki: 12 sztuk

Średnica: 26,5 cm 

Talerz głęboki: 12 sztuk

Średnica: 22,5 cm 

Talerz deserowy: 12 sztuk

Średnica: 19,5 cm 

Półmisek owalny: 1 sztuka

Średnica: 37 cm / 26,5 cm

Rawierka: 1 sztuka

Średnica: 24 cm / 17 cm

Waza: 1 sztuka

Pojemność: 3,5 litra

Sosjerka: 1 sztuka

Długość: 22 cm

Szerokość: 11 cm

Wysokość: 8 cm

Pojemność: 500 ml

Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 25 cm 

Wysokość: 7 cm

Półmisek okrągły: 1 sztuka

Średnica: 30,5 cm 

Solniczka: 1 sztuka

Wysokość: 5,5 cm

Pieprzniczka: 1 sztuka

Wysokość: 5,5 cm

Informacje dodatkowe:

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Sztuki w zestawie: 44 sztuki

 


Niepowtarzalna elegancja i styl to coś, co wyróżnia prezentowany serwis obiadowy jesień. Przywołuje on wspomnienia tradycyjnych talerzy, jakie jeszcze kiedyś chętnie kupowano do wielu domów. Kiedy przychodzi jesień, czujemy chęć dopasowania wnętrza swojego domu do aktualnej pory roku. Kupujemy różnorodne ozdoby, zmieniamy kolorystykę i wyposażenie wnętrz. Wybierając serwis porcelanowy jesień, można sprawić, że nasza jadalnia jedynie zyska niebanalny wygląd i charakter. Podając dania na tak pięknych talerzach, można zachwycić się ich wyjątkowym wyglądem. To nie tylko piękno, natura i kolorystyka, która przywołuje piękne jesienne spadające liście, ale również jakość, która od lat ceniona jest przez najbardziej wymagających poszukiwaczy wyjątkowej porcelany. Spoglądając na ten zestaw, trudno jest się mu oprzeć, wiedzą o tym wszyscy, którzy już zdecydowali się na jego zakup i chętnie serwują na nim dania w swoich domach. Klasyka i elegancja to coś, co sprawi, że ta porcelana będzie modna zawsze, pomimo upływu lat.

Serwis obiadowy jesień - jakość i elegancja

Serwis porcelanowy jesień to luksusowy zestaw naczyń dla 12 osób. W jego skład wchodzą 44 sztuki naczyń. To 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich i 12 talerzy deserowych. Cały zestaw uzupełniony jest o owalny półmisek, wazę do podawania zup, sosjerkę, salaterkę, okrągły półmisek, solniczkę i pieprzniczkę. Taki serwis pozwala na urządzenie przyjęcia w iście królewskim stylu. Jego prezencja, wyjątkowa biel, kwiaty i liście w jesiennych kolorach uzupełnione są o piękne niebieskie wzory. Brzegi wszystkich naczyń są wykończone przez niepowtarzalne zdobienia w kolorze niebieskim, zielonym i brązowym. Doskonale przełamują nudę i jesienną chandrę, z którą kojarzą nam się spadające liście. Całość prezentuje się bardzo elegancko i wykwintnie, dlatego to idealny wybór do serwowania dań nie tylko w czasie jesiennych miesięcy. Warto wiedzieć, że takie zestawy porcelanowe to doskonały pomysł na prezent tak, jak porcelana z motywami świątecznymi.

Serwis porcelanowy jesień - rewelacyjne cechy użytkowe

Gładkość porcelany, jej blask i piękno sprawia, że nasz serwis porcelanowy jesień dla 12 osób przyciąga poszukiwaczy wyjątkowych produktów. To prawdziwa porcelana w atrakcyjnej cenie. Produkty te są łatwe do utrzymania w czystości, nie odbarwiają się, nie są w stanie trwale zabrudzić swojej struktury. Dodatkowo można je myć w zmywarce, a także użytkować w mikrofalówce. To zestaw dla 12 osób, na którym z powodzeniem można podać zupę, drugie danie i przystawki. Na dużych półmiskach można umieścić wiele potraw, a sosjerka czy waza ułatwią podawanie dań. Całość zestawu prezentuje się wyjątkowo, daje wrażenie luksusu i elegancji. Jest to jakość, która daje pewność ich wieloletniego użytkowania. Oprócz wspaniałego serwisu porcelanowego jesień mamy w ofercie porcelanę śląską, filiżanki na prezent czy serwisy do herbaty i kawy. Zapraszamy! To luksusowe produkty, eleganckie i wytrzymałe.