NOSTALGIA RED FILIŻANKA Z SPODKIEM 300 ml - Alumina Bogucice

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Porcelana Bogucice
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,18 zł brutto
  • szt.
  • 27,20 zł 34,00 zł
Szczegóły produktu:

Nostalgia Red filiżanka ze spodkiem 300 ml – Alumina Bogucice

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnie białej zastawy stołowej czy zestawów do kawy i herbaty, zaś ich miejsce zajmują naczynia o wyrazistych kolorach, jak czerwień, zieleń, granat, pomarańcz  czy żółty. Nostalgia Red filiżanka ze spodkiem 300 ml z serii Alumina wyprodukowana przez Bogucice - śląską manufakturę porcelany z ponad 80-letnią tradycją, to nietuzinkowy element każdego zestawu do kawy i herbaty. Te czerwone filiżanki ze spodkami malowane są ręcznie, zaś niepowtarzalne zdobienia na ich powierzchni wykonuje się metalicznym szkliwem, które pozwala na uzyskanie przepięknego akcentu o nieregularnym kształcie. Dzięki ręcznemu zdobieniu każdy egzemplarz jest unikatowy i różni się nieco wzorem od pozostałych, o czym warto pamiętać podczas zakupu zestawu. Filiżanki ze spodkiem Alumina Nostalgia Red z pewnością zwrócą uwagę każdego gościa.

Filiżanka ze spodkiem Nostalgia Red – uwodzicielska czerwień do kawy i herbaty

Czerwień kojarzy się z namiętnością i uwodzicielską siłą, dlatego też filiżanka ze spodkiem Nostalgia Red 300 ml będzie udanym prezentem dla kobiet silnych, niezależnych, odważnych i zdecydowanych – tych, które wiedzą, czego pragną od życia. Przepiękny zestaw z manufaktury Bogucice nie tylko wykonany jest z wysokiej jakości porcelany, ale też posiada przepiękne zdobienie metalicznym szkliwem. Filiżanka i spodek nadają się do mycia w zmywarce bez ryzyka utraty kolorów czy pęknięcia. Mogą być również podgrzewane w kuchence mikrofalowej, co czyni je bardziej komfortowymi w użytkowaniu. Posiadają ergonomiczny kształt, dzięki czemu są łatwe do utrzymania w czystości, nie zajmują też wiele miejsca. Filiżanka ze spodkiem Nostalgia Red będzie idealnie pasować w pomieszczeniach zaakcentowanych jesiennymi barwami - odcieniami czerwieni, pomarańczy, żółtego i brązu.
Filiżanka: 1 sztuka

Pojemność: 300 ml

Wysokość: 8,5 cm

Średnica: 9,5 cm

Spodek: 16 cm

Porcelana: Alumina, dek. 1105

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.

Wszystkie artykuły z kolekcji Alumina są niepowtarzalne i każda ze sztuk może się różnić od siebie odcieniem oraz wzorem. Naturalnymi również są białe przebarwienia i wgłębienia w szkliwie (nakłucia). W procesie wypału w około 1400 stopni następuje wtórna reakcja chemiczna, która wytwarza pęcherzyki na powierzchni szkliwa. Dopuszczalne są również lekkie zarysowania na szkliwie.

 

 

 

 

Cechy użytkowe porcelany:

 

 Odporność na mycie w zmywarkach automatycznych oraz na działanie fal elektro-magnetycznych w kuchenkach mikrofalowych.

 

 

 Wysoka temperatura wypału surowców i szkliwa zapewnia zwartą strukturę produktu i likwiduje jego porowatość i nasiąkliwość.

 

 

 Kolekcja  to estetyka, elegancja i harmonia w tworzeniu nowych produktów i kreowaniu nowych kolekcji zdobień, opartych na    reaktywnych szkliwach, ręcznym zdobieniu farbami ceramicznymi oraz kalką ceramiczną.

 

Kolekcja najwyższej jakości kolorowej porcelany, którą wyróżnia doskonały design. Całość wykańczania jest ręcznie malowanym metalicznym szkliwem.

Doskonale pasuje do industrialnych, nowoczesnych wnętrz. Polecana przez dizajnerów.

Można mieszać kolory!