NOSTALGIA WHITE SALATERKA 23,5 cm - Alumina Bogucice

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Porcelana Bogucice
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 55,44 zł brutto
  • szt.
  • 57,60 zł 72,00 zł
Szczegóły produktu:

Salaterka NOSTALGIA WHITE 23,5 cm - Alumina Bogucice

Na porcelanową kolekcję manufaktury Bogucice składają się setki produktów. Dostępne są chociażby naczynia z serii Alumina NOSTALGIA WHITE jak np. salaterka o rozmiarze 23,5 cm. Ich estetyka, zgodnie zresztą z nazwą, nawiązuje nieco do stylu retro. Ręcznie malowane akcesoria posiadają stylizowane “przetarcia”, które mają za zadanie optycznie postarzyć naczynia. Oferujemy bardzo efektowne, ale przede wszystkim unikatowe produkty. Potrawy serwowane w ten sposób na długo zapadną w pamięć gości. Salaterka świetnie nada się nie tylko do podania sałatki, ale także przekąsek lub owoców. 

Ręcznie zdobiona porcelana

Niewątpliwym atutem manufaktury Bogucice pozostaje jej bogate doświadczenie. Firma od kilkudziesięciu lat wytwarza porcelanowe naczynia o wyjątkowych właściwościach. Jej produkty gościły już na stołach polskich placówek dyplomatycznych, służąc za przykład dla zagranicznych gości. Salaterka 23,5 cm z serii Alumina Nostalgia White doskonale wpisuje się w te znamienite tradycje. Produkt jest ręcznie zdobiony farbami oraz kalką ceramiczną. Całość wykończona specjalnym, metalicznym szkliwem. Poszczególne produkty mogą więc nieznacznie się od siebie różnić, ale podkreśla to jedynie oryginalny charakter każdego naczynia. Z pewnością warto zamówić salaterkę oraz bliżej zapoznać się z resztą porcelanowych propozycji naszego sklepu. 

Nadają się do mikrofalówki i zmywarki

Kolekcja Alumina Nostalgia White czaruje wyglądem, ale urzeka praktycznością. Salaterka 23,5 cm od firmy Porcelana Bogucice może być wykorzystywana w kuchence mikrofalowej. Nie ma przeciwwskazań do mycia jej w zmywarce. Surowce, z jakich powstają naczynia, wypala się w wysokiej temperaturze. Dzięki temu cechują się zwartą, wytrzymałą strukturą. Salaterka dysponuje poza tym sporą pojemnością. Sprawdzi się na rodzinnym obiedzie, ale ze swojej roli wywiązuje się także podczas niewielkiego przyjęcia. Dużą praktyczność serii Alumina Nostalgia White doceniły już tysiące klientów. Kolekcja zbiera pozytywne recenzje wśród fanów porcelanowych wyrobów, którzy polecają ją do wnętrz w stylu: retro, eklektycznym, industrialnym czy też nowoczesnym.
Salaterka: 1 sztuka

Średnica: 23,5 cm

Porcelana: Alumina, dek. 1106

 

Nadaje się do zmywarki: tak

Nadaje się do mikrofalówki: tak

Asortyment uzupełniający: tak

Ilość asortymentu w zestawie: 1 sztuka.

Wszystkie artykuły z kolekcji Alumina są niepowtarzalne i każda ze sztuk może się różnić od siebie odcieniem oraz wzorem. Naturalnymi również są białe przebarwienia i wgłębienia w szkliwie (nakłucia). W procesie wypału w około 1400 stopni następuje wtórna reakcja chemiczna, która wytwarza pęcherzyki na powierzchni szkliwa. Dopuszczalne są również lekkie zarysowania na szkliwie.

 

 

 

 

Cechy użytkowe porcelany:

 

 Odporność na mycie w zmywarkach automatycznych oraz na działanie fal elektro-magnetycznych w kuchenkach mikrofalowych.

 

 

 Wysoka temperatura wypału surowców i szkliwa zapewnia zwartą strukturę produktu i likwiduje jego porowatość i nasiąkliwość.

 

 

 Kolekcja  to estetyka, elegancja i harmonia w tworzeniu nowych produktów i kreowaniu nowych kolekcji zdobień, opartych na    reaktywnych szkliwach, ręcznym zdobieniu farbami ceramicznymi oraz kalką ceramiczną.

 

Kolekcja najwyższej jakości kolorowej porcelany, którą wyróżnia doskonały design. Całość wykańczania jest ręcznie malowanym metalicznym szkliwem.

Doskonale pasuje do industrialnych, nowoczesnych wnętrz. Polecana przez dizajnerów.

Można mieszać kolory!